Przeglądy
konserwacyjne
i badania
udt

Urządzenia transportu bliskiego

Zala Przeglądy konserwacyjne i badania UDT

Doświadczenie uzyskane na przełomie lat pozwala nam zagwarantować Państwu prawidłowe przygotowanie państwa urządzenia do badania UDT. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do konserwacji szeregu urządzeń transportu bliskiego oraz uprawnienia SEP w kategorii elektrycznej i gazowej, ich wiedza i doświadczenie pomogą państwu w zapewnieniu bezpiecznej eksploatacji Państwa urządzeń.

Pragniemy zaproponować Państwu naszą pomoc w przeprowadzeniu procesu rejestracji państwa urządzenia w URZĘDZIE DOZORU TECHNICZNEGO, opiekę konserwacyjną nad urządzeniem, przygotowaniem urządzenia do badania. Po uzyskaniu państwa pełnomocnictwa złożymy w państwa imieniu wniosek o rejestrację czy badanie państwa urządzenia, umówimy termin badania i zapewnimy uprawnioną obsługę i konserwację.

ZALA

Resurs
urządzenia

Zgodnie z obowiązującymi przepisami na eksploatującym spoczywa obowiązek rejestrowania przebiegu eksploatacji i przedstawienie dokumentacji wykorzystania stopnia resursu, jeśli mają państwo trudności z jej przygotowaniem nasi serwisanci dokonają rzetelnej oceny państwa urządzenia i na tej podstawie przygotujemy wymaganą dokumentację.

A co jeśli resurs urządzenia zostanie osiągnięty?

W naszym zakładzie naprawczym wykonamy przegląd specjalny urządzenia, wymienimy konieczne części i przygotujemy dokumentację potwierdzającą wykonane czynności. Przegląd ten pozwoli przywrócić państwa urządzenie do dalszej eksploatacji i wyzerować resurs urządzenia.

Napisz do nas!