Przeglądy konserwacyjne
i badania udt

Pragniemy zaproponować Państwu naszą pomoc w przeprowadzeniu procesu rejestracji państwa urządzenia w URZĘDZIE DOZORU TECHNICZNEGO, opiekę konserwacyjną nad urządzeniem, przygotowaniem urządzenia do badania. Po uzyskaniu państwa pełnomocnictwa złożymy w państwa imieniu wniosek o rejestrację czy badanie państwa urządzenia, umówimy termin badania i zapewnimy uprawnioną obsługę i konserwację.

Doświadczenie uzyskane na przełomie lat pozwala nam zagwarantować Państwu prawidłowe przygotowanie państwa urządzenia do badania UDT. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do konserwacji szeregu urządzeń transportu bliskiego oraz uprawnienia SEP w kategorii elektrycznej i gazowej, ich wiedza i doświadczenie pomogą państwu w zapewnieniu bezpiecznej eksploatacji Państwa urządzeń.

Resurs
urządzenia

Zgodnie z obowiązującymi przepisami na eksploatującym spoczywa obowiązek rejestrowania przebiegu eksploatacji i przedstawienie dokumentacji wykorzystania stopnia resursu, jeśli mają państwo trudności z jej przygotowaniem nasi serwisanci dokonają rzetelnej oceny państwa urządzenia i na tej podstawie przygotujemy wymaganą dokumentację.

A co jeśli resurs urządzenia zostanie osiągnięty?

W naszym zakładzie naprawczym wykonamy przegląd specjalny urządzenia, wymienimy konieczne części i przygotujemy dokumentację potwierdzającą wykonane czynności. Przegląd ten pozwoli przywrócić państwa urządzenie do dalszej eksploatacji i wyzerować resurs urządzenia.

Napisz do nas!